VLetenky

Omán s Enter Air od 174 EUR

Wádí Bani Khalid
Neskutočne fotogenická tiesňava Wádí Bani Khalid v Ománe (Andries3/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na výlet do pohodového blízkovýchodného Ománu sa máte možnosť vydať pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube spoločnosti Enter Air (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Ománu sú k dispozícii za 746 PLN (cca 174 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 22. marca s návratom z ománskeho Salalah (SLL) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 29. marca 2017 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou)

Rezervácia letenky:
Katovice – Salalah za 746 PLN (22.03.-29.03.2017)

Omán

Vcelku bezpečný a nesmierne priateľský Omán má za svojich susedov pozoruhodné blízkovýchodné štáty ako lákavé Spojené arabské emiráty, gigantickú Saudskú Arábiu a horkokrvný Jemen. Rušné hlavné mesto tejto prívetivej krajiny v oblasti juhovýchodného “kúta” Arabského polostrova, trištvrte-miliónový Muscat, Vás čaká v severnej časti Ománu.

Za návštevu istotne stoja monumentálne opevnenia Bahla a Nizwa. Svojou spanilou krásou určite nezaostáva ani najsevernejšia partia tohto pôsobivého štátu, kde nájdete impozantný polostrov Musandam, majestátny horský masív Hajar či famózne súostrovie ostrov Masirah Islands. Nenechajte si ujsť ani druhé najväčšie ománske sídlo, šarmantný prímorský Salalah, so zaujímavou polohou v relatívne neveľkej vzdialenosti (okolo 100 km) od jemenskej hranice.

0