VLetenky

Omán s Air Arabia od 271 EUR

Nakhal Fort
Scenérie severného Ománu v podobe fotogenickej pevnosti Nakhal Fort (Andries3/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Výlet do cestovateľsky vďačného blízkovýchodného Ománu máte možnosť zrealizovať vďaka ponuke leteckej spoločnosti Air Arabia (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ománskej metropoly Muscat sú v predaji za 271 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od polovice decembra 2018 do konca júna 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 12. decembra 2018 s návratom z ománskeho Muscat (MCT) dňa 19. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Muscat za 271 EUR (12.12.-19.12.2018 / “Travelstart”)

PRG-MCT
Praha, Česká republika – Muscat, Omán (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Omán

Celkom bezpečný a nesmierne priateľský Omán má za svojich susedov pozoruhodné blízkovýchodné štáty ako pútavé Spojené arabské emiráty, gigantickú Saudskú Arábiu a dramatický Jemen. Rušné hlavné mesto tejto prívetivej krajiny v oblasti juhovýchodného “kúta” Arabského polostrova, trištvrte miliónový Muscat, Vás čaká v severnej časti Ománu.

Za návštevu istotne stoja monumentálne opevnenia Bahla a Nizwa. Svojou spanilou krásou určite nezaostáva ani najsevernejšia partia tohto pôsobivého štátu, kde nájdete impozantný polostrov Musandam, majestátny horský masív Hajar či famózne súostrovie ostrov Masirah Islands. Nenechajte si ujsť ani druhé najväčšie ománske sídlo, pohodový prímorský Salalah, so zaujímavou polohou v relatívne neveľkej vzdialenosti (okolo 100 km) od jemenskej hranice.

0