VLetenky

Ohňová zem s Lufthansou od 638 EUR

Tierra del Fuego
“Tierra del Fuego” (z vtáčej perspektívy) vo forme Isla Grande (foto: Bas Wallet/Flickr/CC BY 2.0)

Do argentínskej Patagónie sa máte možnosť vypraviť v rámci tarifu spoločnosti Lufthansa (z leteckej aliancie Star Alliance) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Ushuaia v oblasti Tierra del Fuego (jedného z najjužnejších miest Zeme) sa dajú kúpiť za 638 EUR s odletom zo spomínaného leteckého prístavu.

Trasy v predaji:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od novembra 2020 do júna 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie spiatočnej letenky do argentínskej Patagónie nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 21. novembra s návratom z Ushuaia (USH) dňa 6. decembra 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Ushuaia za 638 EUR (21.11.-06.12.2020)

VIE-USH
Viedeň, Rakúsko – Ushuaia, Argentína (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Ohňová zem (Patagónia)

Ushuaia

Pri svojich potulkách gigantickou Argentínou by ste istotne mali objaviť krásy aj jej azda najpríťažlivejšej a najdivokejšej časti – famózneho súostrovia Ohňová zem (Tierra del Fuego), kde Vás čaká aj jedno z najjužnejších miest sveta pod názvom Ushuaia. Ak sa rozhodnete pre pozemný presun z Ushuaia do El Calafate (v oblasti Torres del Paine) cez Čile, zaiste neostanete sklamaní.

Punta Arenas

Po ceste zrejme nevynecháte fascinujúce Punta Arenas v susednom Čile, ktoré v teplejších mesiacoch takisto ako Ushuaia môže poslúžiť ako vynikajúci východiskový bod na návštevu ľadovej Antarktídy a prakticky v priebehu celého roka sa toto úžasné čilské mesto dá využiť ako základňa na tak trošku netradičný letecký výlet na neskutočne pútavé Falklandské ostrovy.

0

Add a Comment