VLetenky

Ohňová zem s Lufthansou od 506 EUR

Ushuaia
Obdivuhodné scenérie argentínskej Tierra del Fuego v meste Ushuaia (foto: Liam Quinn/Flickr)

Vďaka zaujímavému tarifu spoločnosti Lufthansa (v spolupráci s partnerskými Aerolíneas Argentinas) sa možno vybrať nielen “na koniec sveta” do skvelej argentínskej Ohňovej zeme (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do Ushuaia v argentínskej oblasti Tierra del Fuego (jedného z najjužnejších miest našej planéty) sa dajú kúpiť za 506 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. Tarifné podmienky určujú odlety do 15. apríla 2015 (s výnimku blackoutu 15.12.2014-04.01.2015), min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve najmä v priebehu marca 2015.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky do argentínskej Ohňovej zeme môže byť odlet zo stovežatej Prahy (PRG) dňa 4. marca s návratom z patagónskeho mesta Ushuaia (USH) dňa 18. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Ushuaia za 506 EUR (04.03.-18.03.2015)

Ohňová zem (Patagónia)

Ushuaia

Pri svojich potulkách gigantickou Argentínou by ste určite mali objaviť krásy aj jej snáď najpôvabnejšej a najdivokejšej partie – znamenitého súostrovia Ohňová zem (Tierra del Fuego), kde Vás očakáva aj jedno z najjužnejších miest na svete s názvom Ushuaia. Ak sa rozhodnete pre pozemný presun z Ushuaia do El Calafate (v oblasti Torres del Paine) cez Čile, zaiste nezostanete sklamaní.

Punta Arenas

Po ceste zrejme neobídete fantastické Punta Arenas v susednom Čile, ktoré v teplejších mesiacoch taktiež ako Ushuaia môže poslúžiť ako výborný východiskový bod na návštevu ľadovej Antarktídy a prakticky počas celého roka toto skvelé čilské mesto možno využiť ako základňu na tak trochu netypický letecký výlet na nesmierne lákavé Falklandské ostrovy.

0