VLetenky

Ohňová zem s LATAM od 643 EUR

Tierra del Fuego
“Tierra del Fuego” v podobe Valle Carbajal (foto: Andrew Shiva/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Do argentínskej (alebo prípadne i čilskej) Patagónie sa máte možnosť vybrať s tarifom leteckej spoločnosti LATAM (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Ushuaia v oblasti Tierra del Fuego (jedného z najjužnejších miest Zeme) sú v predaji za 737 USD (cca 643 EUR) s odletom zo spomínaného leteckého prístavu.

Trasy v predaji:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 3. februára do 13. júna 2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, ukončenie ciest do 13.06.2019 a predaj do 19. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie spiatočnej letenky do argentínskej Patagónie nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 13. marca s návratom z Ushuaia (USH) dňa 27. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Ushuaia za 737 USD / 643 EUR (13.03.-27.03.2019)

VIE-USH
Viedeň, Rakúsko – Ushuaia, Argentína (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Ohňová zem (Patagónia)

Ushuaia

Pri svojich potulkách gigantickou Argentínou by ste určite mali objaviť krásy i jej snáď najpôvabnejšej a najdivokejšej časti – znamenitého súostrovia Ohňová zem (Tierra del Fuego), kde Vás očakáva i jedno z najjužnejších miest sveta s názvom Ushuaia. Ak sa rozhodnete pre pozemný presun z Ushuaia do El Calafate (v oblasti Torres del Paine) cez Čile, zaiste nezostanete sklamaní.

Punta Arenas

Po ceste zrejme neobídete fantastické Punta Arenas v susednom Čile, ktoré v teplejších mesiacoch tak ako Ushuaia môže poslúžiť ako výborný východiskový bod na návštevu ľadovej Antarktídy a prakticky počas celého roka sa toto skvelé čilské mesto dá využiť ako základňa na tak trochu netypický letecký výlet na nesmierne pútavé Falklandské ostrovy.

0