VLetenky

Ohňová zem s Aerolíneas Argentinas od 636 EUR

Valle Carbajal
“Tierra del Fuego” vo forme Valle Carbajal (foto: Andrew Shiva/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Do argentínskej (alebo aj čilskej) Patagónie sa máte šancu vybrať pri využití ponuky spoločnosti Aerolíneas Argentinas v spolupráci s aliančnými partnermi zo Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Ushuaia v argentínskej oblasti Tierra del Fuego sú v predaji za 16413 CZK (alebo v prepočte cca 636 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období 22.05.-19.07., 11.08.-21.09. a 08.10.-30.11.2019, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v priebehu októbra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 8. októbra s návratom z argentínskej Ushuaie (USH) dňa 22. októbra 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Ushuaia za 16413 CZK / 636 EUR (08.10.-22.10.2019)

PRG-USH
Praha, Česko – Ushuaia, Argentína (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Ohňová zem (Patagónia)

Ushuaia

Pri svojich potulkách obrovitou Argentínou by ste istotne mali objaviť krásy i jej azda najpríťažlivejšej a najdivokejšej partie – famózneho súostrovia Ohňová zem (Tierra del Fuego), kde Vás čaká i jedno z najjužnejších miest sveta pod názvom Ushuaia. Pokiaľ sa rozhodnete pre pozemný presun z Ushuaia do El Calafate (v oblasti Torres del Paine) cez Čile, zaiste neostanete sklamaní.

Punta Arenas

Po ceste pravdepodobne nevynecháte fascinujúce Punta Arenas v susednom Čile, ktoré v teplejších mesiacoch tak ako Ushuaia môže poslúžiť ako vhodný východiskový bod na návštevu ľadovej Antarktídy a v podstate počas celého roka sa toto úžasné čilské mesto dá využiť ako základňa na tak trošku netradičný letecký výlet na neskutočne pútavé Falklandské ostrovy.

0

Add a Comment