VLetenky

Niagarské vodopády s Delta Air Lines od 447 EUR

Niagarské vodopády
Večerný pohľad na Niagarské vodopády (foto: Micha L. Rieser/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Nielen vynikajúce Niagara Falls máte možnosť spoznať v rámci tarifu spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnerskými KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického mesta Buffalo (neďaleko Niagarských vodopádov) sa predávajú za 447 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 4. apríla do 22. mája 2016 (s ukončením ciest do 12.06.2016), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky k Niagarským vodopádom môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 4. mája s návratom z Buffala (BUF) dňa 18. mája 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Buffalo za 447 EUR (04.05.-18.05.2016)

Nízkonákladová pozemná doprava v rámci USA a Kanady

Nielen na severovýchode USA máte príležitosť využiť priame autobusové linky low costového dopravcu Megabus do miest ako Toronto, Boston, Philadelphia, Pittsburgh, New York alebo Washington. Dopravu z Toronta do susedného USA možno uskutočniť s rovnakým dopravcom, ktorý (okrem spomenutého Buffala) prevádzkuje linky do miest ako Philadelphia, New York, Washington, atď.

0