VLetenky

Niagarské vodopády s Delta Air Lines od 446 EUR

Niagarské vodopády
Neskutočne fotogenické Niagarské vodopády (foto: Thomaswm/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Nielen excelentné Niagara Falls možno uvidieť pri využití ponuky spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnerskými KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do amerického mesta Buffalo (neďaleko Niagarských vodopádov) sa dajú kúpiť za 446 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 4. apríla do 22. mája 2016 (s ukončením ciest do 12.06.2016), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 24. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky k Niagarským vodopádom môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 3. mája s návratom z Buffala (BUF) dňa 17. mája 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Buffalo za 446 EUR (03.05.-17.05.2016)

Low costová pozemná doprava v rámci USA a Kanady

Nielen na severovýchode USA máte šancu využiť priame autobusové linky nízkonákladového dopravcu Megabus do miest ako Toronto, Boston, Philadelphia, Pittsburgh, New York alebo Washington. Dopravu z Toronta do susedného USA možno zrealizovať využitím služieb toho istého dopravcu, ktorý (okrem spomenutého Buffala) obsluhuje linky do miest ako Philadelphia, New York, Washington, atď.

0