VLetenky

New York s Turkish Airlines od 436 EUR

Manhattan
Pohľad na vysvietený večerný Manhattan z Brooklynu (foto: Guian Bolisay/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Lákavú príležitosť zažiť živelnú energiu nikdy neutíchajúceho New York City ponúka najlepšia európska letecká spoločnosť Turkish Airlines (podľa Skytrax) zo Star Aliance (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do pulzujúceho amerického Big Apple sú v predaji za 436 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 10. januára do 20. marca 2015, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 31. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do New Yorku City nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 20. marca s návratom z NYC-J.F. Kennedy (JFK) dňa 27. marca 2015.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – New York za 436 EUR (20.03.-27.03.2015)
Viedeň – New York za 445 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – New York za 454 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – New York za 12670 CZK (rezervácia v ČJ)

Nízkonákladová pozemná doprava v rámci východu USA a do Kanady

Ak plánujete relatívne dlhší pobyt v severovýchodnej partii USA, máte možnosť vyskúšať priame autobusové linky low costového dopravcu Megabus z New Yorku do miest ako Toronto, Buffalo (vhodné východisko na prehliadku Niagara Falls), Boston, Philadelphia, Pittsburg alebo Washington. V dostatočnom časovom predstihu sa dajú kúpiť cestovné lístky na promovaných linkách za 1 USD.

0