VLetenky

New York s Transaero za 345 EUR

One World Trade Center
Východ Slnka nad novostavbou One World Trade Center (foto: Anthony Quintano/Flickr/CC BY 2.0)

Na porovnanie atmosféry dlhodobých svetových rivalov i k návšteve nikdy nespiaceho Big Apple máte príležitosť využiť ponuku leteckej spoločnosti Transaero (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do amerického New York City s neopakovateľnou atmosférou sa predávajú za 387 USD (alebo cca 345 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 1. septembra 2015 do 20. apríla 2016, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v čase od začiatku septembra 2015 do konca marca 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do New York City nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 18. septembra s návratom z New York-J.F. Kennedy (JFK) dňa 25. septembra 2015.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – New York za 387 USD (18.09.-25.09.2015)

Nízkonákladová pozemná doprava na východe USA a do Kanady

Ak plánujete relatívne dlhší pobyt v severovýchodnej partii USA, máte možnosť vyskúšať priame autobusové linky low costového dopravcu Megabus z New Yorku do miest ako Toronto, Buffalo (vhodné východisko na prehliadku Niagara Falls), Boston, Philadelphia, Pittsburg alebo Washington. V dostatočnom časovom predstihu sa dajú kúpiť cestovné lístky na promovaných linkách za 1 USD.

0