VLetenky

New York s Norwegian Air Shuttle od 401 EUR

Times Square
Srdce Manhattanu Times Square alias “The Crossroads of the World” (foto: m01229/Flickr/CC BY 2.0)

Výlet (nielen po Novom roku) do nikdy nespiaceho “Veľkého jablka” umožňuje ponuka škandinávskej leteckej spoločnosťou Norwegian Air Shuttle (s odletom z maďarskej Budapešti).

Spiatočné letenky do amerického veľkomesta New York City sa dajú kúpiť za 401 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v priebehu januára a februára 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do New York City nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 15. januára s návratom z New York-J.F. Kenendy (JFK) dňa 22. januára 2016.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – New York za 401 EUR (15.01.-22.01.2016)

Nízkonákladová pozemná doprava v rámci východu USA a do Kanady

Ak plánujete relatívne dlhší pobyt v severovýchodnej časti USA, máte možnosť vyskúšať priame autobusové linky low costového dopravcu Megabus z New Yorku do miest ako Toronto, Buffalo (vhodné východisko na prehliadku Niagara Falls), Boston, Philadelphia, Pittsburg alebo Washington. V dostatočnom časovom predstihu sa dajú kúpiť cestovné lístky na promovaných linkách za 1 USD.

0