VLetenky

New York s Norwegian Air Shuttle od 322 EUR

Brooklyn Bridge
Sugestívna panoráma Manhattanu s Brooklyn Bridge (foto: Anthony Quintano/Flickr/CC BY 2.0)

Výlet do nikdy neutíchajúceho “Veľkého jablka” umožňuje (krátka) promoakcia škandinávskej leteckej spoločnosťou Norwegian Air Shuttle (s odletom z budapeštianskeho leteckého prístavu).

Spiatočné letenky do New York City kúpite za 322 EUR s odletom zo spomínanej Budapešti pri aplikácii kupónu “BLACKFRIDAY” v priebehu 27. novembra (do 23:59).

Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenejšom množstve predovšetkým v priebehu januára a februára 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do New York City nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 19. januára s návratom z New York-J.F. Kenendy (JFK) dňa 25. januára 2016.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – New York za 322 EUR (19.01.-25.01.2016 / s uplatneným promokódom)

Low costová pozemná doprava na východe USA a do Kanady

Pokiaľ plánujete pomerne dlhší pobyt v severovýchodnej partii USA, máte príležitosť vyskúšať priame autobusové linky nízkonákladového dopravcu Megabus z New Yorku do miest ako Toronto, Buffalo (výhodné východisko na prehliadku Niagara Falls), Boston, Philadelphia, Pittsburg alebo Washington. V dostatočnom časovom predstihu možno kúpiť cestovné lístky na promovaných linkách za 1 USD.

0