VLetenky

New York s Iberiou od 378 EUR

Manhattan
Skyline Manhattanu s budovou One Wold Trade Center (foto: Anthony Quintano/Flickr/CC BY 2.0)

Atmosféru nikdy nespiaceho “Veľkého jablka” máte šancu zažiť aj v priebehu letných prázdnin pri využití zaujímavého tarifu spoločností z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do nezabudnuteľného amerického New York City sú v predaji za 378 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas júla 2015 a v období od novembra 2015 do mája 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do New York City môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. júla s návratom z amerického New Yorku (NYC) dňa 22. júla 2015.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – New York za 378 EUR (08.07.-22.07.2015)

Nízkonákladová pozemná doprava na východe USA a do Kanady

Ak plánujete relatívne dlhší pobyt v severovýchodnej časti USA, máte možnosť vyskúšať priame autobusové linky low costového dopravcu Megabus z New Yorku do miest ako Toronto, Buffalo (vhodné východisko na prehliadku Niagara Falls), Boston, Philadelphia, Pittsburg alebo Washington. V dostatočnom časovom predstihu sa dajú kúpiť cestovné lístky na promovaných linkách za 1 USD.

0