VLetenky

New York s Finnair od 389 EUR

Times Square
Times Square, “The Crossroads of the World” alias srdce Manhattanu (foto: Prayitno/Flickr/CC BY 2.0)

Lákavá ponuka spoločnosti Finnair (v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Oneworld) vábi na zažitie atmosféry nikdy nespiaceho Big Apple aj na konci letných prázdnin (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do neopakovateľného amerického New York City sa predávajú za 389 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Tarifné podmienky stanovujú odlety od 16. augusta 2015 do 26. júna 2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 18. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v čase od konca augusta 2015 do polovice júna 2016 (vrátane obdobia zimných sviatkov).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do New York City nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 26. augusta s návratom z New Yoru (NYC) dňa 2. septembra 2015.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – New York za 389 EUR (26.08.-02.09.2015)
Budapešť – New York za 409 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – New York za 411 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – New York za 11040 CZK (rezervácia v ČJ)

Nízkonákladová pozemná doprava na východe USA a do Kanady

Ak plánujete relatívne dlhší pobyt v severovýchodnej časti USA, máte možnosť vyskúšať priame autobusové linky low costového dopravcu Megabus z New Yorku do miest ako Toronto, Buffalo (vhodné východisko na prehliadku Niagara Falls), Boston, Philadelphia, Pittsburg alebo Washington. V dostatočnom časovom predstihu sa dajú kúpiť cestovné lístky na promovaných linkách za 1 USD.

0