VLetenky

New York s Air Berlin od 448 EUR

Top of The Rock
Magický pohľad na večerný Manhattan z Top of The Rock (foto: Thibaud Furst/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Celkom lákavá príležitosť zažiť obrovskú energiu nikdy nespiaceho “Big Apple” sa naskytla v réžii nemeckej leteckej spoločnosti Air Berlin z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky amerického veľkomesta s neopakovateľnou atmosférou New York City kúpite za 448 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 5. januára do 25. marca 2015, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 7. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v relatívne dobrom množstve (s odletmi) počas uvedeného času platnosti tarifu (t.j. v priebehu prvého kvartálu roku 2015).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do New Yorku nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 10. januára (sobota) s návratom z NYC-J.F. Kennedy (JFK) dňa 16. januára 2015 (piatok).

Rezervácia leteniek:
Budapešť – New York za 448 EUR (10.01-16.01.2015)
Budapešť – New York za 449 EUR (na webe aerolinky)
Budapešť – New York za 465 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – New York za 12802 CZK (rezervácia v ČJ)

Nízkonákladová pozemná doprava v rámci východu USA a do Kanady

Ak plánujete pomerne dlhší pobyt v severovýchodnej partii USA, máte šancu vyskúšať priame autobusové linky low costového dopravcu Megabus z New Yorku do miest ako Toronto, Buffalo (vhodné východisko na prehliadku Niagara Falls), Boston, Philadelphia, Pittsburg alebo Washington. V dostatočnom časovom predstihu sa dajú kúpiť cestovné lístky na promovaných linkách za 1 USD.

0