VLetenky

New York s Air Berlin od 428 EUR

Top of The Rock
Sugestívny večerný Manhattan z Top of The Rock (foto: InSapphoWeTrust/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Vcelku pútavá príležitosť zažiť neopakovateľnú atmosféru nikdy nespiaceho “Big Apple” sa črtá pod taktovkou nemeckej leteckej spoločnosti Air Berlin z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky amerického veľkomesta (nabitého obrovskou energiou) New York City kúpite za 428 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky určujú odlety v období od 5. januára do 15. marca 2015, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu do 25. marca 2015 a predaj do 14. decembra. Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v relatívne dobrom množstve (s odletmi) počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do New Yorku City nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 1. marca s návratom z NYC-J.F. Kennedy (JFK) dňa 8. marca 2015.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – New York za 428 EUR (01.03.-18.03.2015)
Viedeň – New York za 444 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – New York za 12418 CZK (rezervácia v ČJ)

Low costová pozemná doprava v rámci východu USA a do Kanady

Pokiaľ plánujete pomerne dlhší pobyt v severovýchodnej časti USA, máte príležitosť vyskúšať priame autobusové linky nízkonákladového dopravcu Megabus z New Yorku do miest ako Toronto, Buffalo (výhodné východisko na prehliadku Niagara Falls), Boston, Philadelphia, Pittsburg alebo Washington. V dostatočnom časovom predstihu možno kúpiť cestovné lístky na promovaných linkách za 1 USD.

0