VLetenky

Namíbia s Eurowings od 500 EUR

Sossusvlei
Sossusvlei v národnom parku Namib-Naukluft National Park (foto: Michael Schwarz/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Skvelá Namíbijská púšť a Kalahari, druhý najväčší kaňon planéty Fish River Canyon, množstvo divokej africkej zveri, či vskutku netradičné a priateľské domorodé kmene – to všetko Vás očakáva pri návšteve africkej Namíbie (aj cez letné prázdniny) so spoločnosťou Eurowings (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do namíbijského hlavného mesta Windhoek sa predávajú za 500 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť tarifu:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve v čase od polovice júla do začiatku októbra 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Namíbie nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 12. júla s návratom z namíbijskej metropoly Windhoek (WDH) dňa 27. júla 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Windhoek za 500 EUR (12.07.-27.07.2017)

Namíbia

Fantastická Namíbia v sebe nezaprie pomerne výrazný nemecký vplyv (čím sa zásadným spôsobom líši od susedných štátov) – dokazujú to aj germánsky znejúce názvy niektorých miest (Lüderitz). Na území tejto majestátnej krajiny situovanej v južnej časti čierneho svetadielu sa nachádza niekoľko mimoriadne lákavých národných parkov a mnoho iných cestovateľských špecialít.

Fenomenálne národné parky plné zveri

Priaznivci africkej fauny by si istotne nemali nechať ujsť skvelý Etosha National Park. Fanúšikov nádherných horských scenérií a pešej turistiky zaiste upúta dych berúci Fish River Canyon Park – jeden z najväčších svetových kaňonov (súčasť medzinárodného chráneného systému Ai-Ais/Richtersveld Transfrontier Park, pokračujúceho do susednej Juhoafrickej republiky).

Vyberiete si Skeleton Coast, Kaokoland, Namib Desert, Kalahari alebo všetko naraz?

Neskutočne magická partia pobrežia Atlantického oceánu, príznačne pomenovaná Skeleton Coast podľa (vrakov) stroskotaných lodí, pôsobí taktiež mimoriadne fotogenicky. Fascinujúci severozápadný región Kaokoland obývajú jedinečné domorodé kmene, povestné svojou originalitou i priateľskosťou. Ale aj na prvý pohľad zdanlivo nehostinné púšte Namib Desert a Kalahari, pokrývajúce prevažnú časť tejto gigantickej africkej krajiny, dokážu osloviť svojím unikátnym čarom a šarmom.

0