VLetenky

Namíbia s Eurowings od 400 EUR

Deadvlei
Deadvlei (Dead Vlei) v národnom parku Namib-Naukluft National Park (foto: DIVA007/Flickr/CC BY 2.0)

Úžasná Namíbijská púšť a Kalahari, druhý najväčší kaňon zemegule Fish River Canyon, množstvo divokej africkej zveri, či vskutku netypické a priateľské domorodé kmene – to všetko Vás čaká pri návšteve africkej Namíbie s leteckou spoločnosťou Eurowings (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do namíbijského hlavného mesta Windhoek sa predávajú za 400 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť tarifu:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v čase od polovice apríla do konca júna 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Namíbie nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 19. apríla s návratom z namíbijskej metropoly Windhoek (WDH) dňa 3. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Windhoek za 400 EUR (19.04.-03.05.2018 / preklik na web aerolinky)

VIE-WDH

Namíbia

Fascinujúca Namíbia v sebe nezaprie relatívne výrazný nemecký vplyv (čím sa zásadným spôsobom odlišuje od susedných štátov) – dokazujú to i germánsky znejúce názvy niektorých miest (Lüderitz). Na území tejto impozantnej krajiny položenej v južnej partii čierneho svetadielu sa nachádza niekoľko výnimočne pútavých národných parkov a mnoho iných cestovateľských pozoruhodností.

Geniálne národné parky plné zveri

Fanúšikovia africkej fauny by si určite nemali nechať ujsť úžasný Etosha National Park. Priaznivcov prekrásnych horských scenérií a pešej turistiky zaiste upúta dych berúci Fish River Canyon Park – jeden z najväčších svetových kaňonov (súčasť medzinárodného chráneného systému Ai-Ais/Richtersveld Transfrontier Park, pokračujúceho do susednej Juhoafrickej republiky).

Vyberiete si Skeleton Coast, Kaokoland, Namib Desert, Kalahari alebo všetko naraz?

Nesmierne dramatická partia pobrežia Atlantického oceánu, príznačne pomenovaná Skeleton Coast podľa (vrakov) stroskotaných lodí, pôsobí takisto výnimočne fotogenicky. Fantastický severozápadný región Kaokoland obývajú unikátne domorodé kmene, povestné svojou originalitou aj priateľskosťou. Ale i na prvý pohľad zdanlivo nehostinné púšte Namib Desert a Kalahari, pokrývajúce prevažnú časť tejto gigantickej africkej krajiny, dokážu osloviť svojím jedinečným kúzlom a šarmom.

0