VLetenky

Namíbia s Condor Airlines od 550 EUR

Fish River Canyon
Fish River Canyon, jeden z najväčších kaňonov zemegule (foto: Joachim Huber/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Skvelá Namíbijská púšť a Kalahari, druhý najväčší kaňon zemegule Fish River Canyon, množstvo divokej africkej zveri, či vskutku netypické a priateľské domorodé kmene – to všetko Vás čaká pri návšteve africkej Namíbie s leteckou spoločnosťou Condor Airlines alias Condor Flugdienst v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do namíbijského hlavného mesta Windhoek sú v predaji za 550 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas decembra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Namíbie nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 2. decembra s návratom z namíbijskej metropoly Windhoek (WDH) dňa 24. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Windhoek za 550 EUR (02.12.-24.12.2016 / manuálne zadanie)

Namíbia

Fascinujúca Namíbia v sebe nezaprie relatívne výrazný nemecký vplyv (čím sa zásadným spôsobom líši od susedných štátov) – dokazujú to i germánsky znejúce názvy niektorých miest (Lüderitz). Na území tejto impozantnej krajiny položenej v južnej partii čierneho kontinentu sa nachádza niekoľko mimoriadne pútavých národných parkov a mnoho iných cestovateľských pozoruhodností.

Geniálne národné parky plné zveri

Fanúšikovia africkej fauny by si určite nemali nechať ujsť úžasný Etosha National Park. Priaznivcov prekrásnych horských scenérií a pešej turistiky zaiste upúta dych berúci Fish River Canyon Park – jeden z najväčších svetových kaňonov (súčasť medzinárodného chráneného systému Ai-Ais/Richtersveld Transfrontier Park, pokračujúceho do susednej Juhoafrickej republiky).

Vyberiete si Skeleton Coast, Kaokoland, Namib Desert, Kalahari alebo všetko naraz?

Nesmierne dramatická časť pobrežia Atlantického oceánu, príznačne pomenovaná Skeleton Coast podľa (vrakov) stroskotaných lodí, pôsobí takisto výnimočne fotogenicky. Fantastický severozápadný región Kaokoland obývajú unikátne domorodé kmene, povestné svojou originálitou aj priateľskosťou. Ale i na prvý pohľad zdanlivo nehostinné púšte Namib Desert a Kalahari, pokrývajúce prevažnú partiu tejto obrovskej africkej krajiny, dokážu osloviť svojím jedinečným čarom a šarmom.

0