VLetenky

Namíbia s Condor Airlines od 500 EUR

 Namib-Naukluft National Park
Fotogenická Dead Vlei v národnom parku Namib-Naukluft National Park (foto: David Mark/Pixabay/CC0)

Úžasná Namíbijská púšť a Kalahari, druhý najväčší kaňon planéty Fish River Canyon, množstvo divokej africkej zveri, či vskutku netradičné a priateľské domorodé kmene – to všetko Vás očakáva pri návšteve africkej Namíbie s leteckou spoločnosťou Condor Airlines alias Condor Flugdienst v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do namíbijského hlavného mesta Windhoek sa dajú kúpiť za 500 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Namíbie môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 4. septembra s návratom z namíbijskej metropoly Windhoek (WDH) dňa 12. septembra 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Windhoek za 500 EUR (04.09.-12.09.2017)

Namíbia

Fantastická Namíbia v sebe nezaprie pomerne výrazný nemecký vplyv (čím sa zásadným spôsobom líši od susedných štátov) – dokazujú to aj germánsky znejúce názvy niektorých miest (Lüderitz). Na území tejto majestátnej krajiny situovanej v južnej časti čierneho svetadielu sa nachádza niekoľko mimoriadne lákavých národných parkov a množstvo iných cestovateľských špecialít.

Fenomenálne národné parky plné zveri

Priaznivci africkej fauny by si istotne nemali nechať ujsť skvelý Etosha National Park. fanúšikov nádherných horských scenérií a pešej turistiky zaiste upúta dych berúci Fish River Canyon Park – jeden z najväčších svetových kaňonov (súčasť medzinárodného chráneného systému Ai-Ais/Richtersveld Transfrontier Park, pokračujúceho do susednej Juhoafrickej republiky).

Vyberiete si Skeleton Coast, Kaokoland, Namib Desert, Kalahari alebo všetko naraz?

Neskutočne magická časť pobrežia Atlantického oceánu, príznačne pomenovaná Skeleton Coast podľa (vrakov) stroskotaných lodí, pôsobí taktiež výnimočne fotogenicky. Fascinujúci severozápadný región Kaokoland obývajú jedinečné domorodé kmene, povestné svojou originalitou aj priateľskosťou. Ale aj na prvý pohľad zdanlivo nehostinné púšte Namib Desert a Kalahari, pokrývajúce prevažnú partiu tejto gigantickej africkej krajiny, dokážu osloviť svojím unikátnym kúzlom a šarmom.

0