VLetenky

Namíbia s Condor Airlines od 470 EUR

 Namib-Naukluft National Park
Dune 45 – Namib-Naukluft National Park (foto: Luca Galuzzi/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.5)

Úžasná Namíbijská púšť a Kalahari, druhý najväčší kaňon zemegule Fish River Canyon, množstvo divokej africkej zveri, či vskutku netypické a priateľské domorodé kmene – to všetko Vás čaká pri návšteve africkej Namíbie s leteckou spoločnosťou Condor Airlines alias Condor Flugdienst v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do namíbijského hlavného mesta Windhoek sa predávajú za 470 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu septembra/októbra 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Namíbie nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 4. septembra s návratom z namíbijskej metropoly Windhoek (WDH) dňa 1. októbra 2017.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky (za 480 EUR) môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 4. septembra s návratom z Windhoek (WDH) dňa 12. (19.) septembra 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Windhoek za 470 EUR (04.09.-01.10.2017)
Praha – Windhoek za 480 EUR (04.09.-12.09.2017 / 04.09.-19.09.2017)

Namíbia

Fascinujúce Namíbia v sebe nezaprie relatívne výrazný nemecký vplyv (čím sa zásadným spôsobom líši od susedných štátov) – dokazujú to i germánsky znejúce názvy niektorých miest (Lüderitz). Na území tejto impozantnej krajiny položenej v južnej partii čierneho kontinentu sa nachádza niekoľko výnimočne pútavých národných parkov a mnoho iných cestovateľských pozoruhodností.

Geniálne národné parky plné zveri

Fanúšikovia africkej fauny by si určite nemali nechať ujsť úžasný Etosha National Park. Priaznivcov prekrásnych horských scenérií a pešej turistiky zaiste upúta dych berúci Fish River Canyon Park – jeden z najväčších svetových kaňonov (súčasť medzinárodného chráneného systému Ai-Ais/Richtersveld Transfrontier Park, pokračujúceho do susednej Juhoafrickej republiky).

Vyberiete si Skeleton Coast, Kaokoland, Namib Desert, Kalahari alebo všetko naraz?

Nesmierne dramatická časť pobrežia Atlantického oceánu, príznačne pomenovaná Skeleton Coast podľa (vrakov) stroskotaných lodí, pôsobí takisto mimoriadne fotogenicky. Fantastický severozápadný región Kaokoland obývajú unikátne domorodé kmene, povestné svojou originalitou i priateľskosťou. Ale aj na prvý pohľad zdanlivo nehostinné púšte Namib Desert a Kalahari, pokrývajúce prevažné územie tejto obrovskej africkej krajiny, dokážu osloviť svojím jedinečným čarom a šarmom.

0