VLetenky

Montreal s British Airways od 461 EUR

Nielen kanadský Québec máte príležitosť bližšie spoznať pri využití tarifu leteckej spoločnosti British Airways v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky do kanadského Montrealu sa dajú kúpiť za 461 EUR pri odlete z Prahy a návrate do Budapešti. Tarifné podmienky stanovujú odlety od 1. novembra 2013 do 31. marca 2014, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 20. júna. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 3. novembra s návratom z kanadského Montrealu (YUL) do Budapešti (BUD) dňa 11. novembra 2014.

Rezervácia leteniek:
Praha – Montreal – Budapešť za 461 EUR (03.11.-11.11.2014)
Praha – Montreal – Budapešť za 471 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Montreal – Budapešť za 12780 CZK (rezervácia v ČJ)

Montreal

Rušný 1,6-miliónový Montreal sa pokladá za kultúre a ekonomické centrom Québecu. Má status druhého najväčšieho mesta provincie a po Toronte ho možno považovať za druhé najľudnatejšie sídlo v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky vcelku výhodne docestujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať na relatívne neveľmi vzdialené Niagarské vodopády položené v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0