VLetenky

Montreal s Air Canada od 447 EUR

Québec
Sugestívna večerná panoráma kanadského veľkomesta Montreal (foto: abdallahh/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen pútavý Montreal máte príležitosť uvidieť v priebehu letných prázdnin pri využití ponuky leteckej spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Montrealu (v provincii Québec na juhovýchode Kanady) sa dajú kúpiť za 447 EUR pri odlete zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 16.04.-26.06. a 16.08.-30.09.2018, min. dobu pobytu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 16. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Québecu nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 19. augusta s návratom z kanadského Montrealu (YUL) dňa 30. augusta 2018.

Rezervácia leteniek:
Praha – Montreal za 447 EUR (19.08.-30.08.2018)

PRG-YUL
Praha, Česká republika – Montreal, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Montreal

Rušný 1,6-miliónový Montreal sa považuje za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status druhého najväčšieho mesta provincie a po Toronte ho možno pokladať za druhé najľudnatejšie sídlo v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky celkom výhodne doputujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na relatívne neveľmi vzdialené Niagarské vodopády situované v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0