VLetenky

Montana s Delta Air Lines za 448 EUR

Montana
Saint Mary Lake a Wild Goose Island v Glacier National Park (foto: Loco Steve/Flickr/CC BY 2.0)

Skôr avizovaný tarif Delta Air Lines na juh Montany k Yellowstonského národného parku máte príležitosť využiť aj na západ tohto štátu k magickému Glacier National Park (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na “Glacier Park Intl Airport” v Kalispell sú v predaji za 448 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. Za rovnakú sumu možno letieť aj do Missoula.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 4. apríla do 22. mája 2016 (s ukončením ciest do 12.06.2016), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príklady rezervácií:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 3. mája s návratom z mesta Kalispell (FCA) dňa 17. mája 2016.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z viedenského letiska (BUD) dňa 3. mája s návratom z Missoula (MSO) dňa 17. mája 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Kalispell za 448 EUR (03.05.-17.05.2016)
Viedeň – Missoula za 448 EUR (03.05.-17.05.2016)

Montana

Famózna Montana Vás čaká v severozápadnej partii Spojených štátov. Susedí s americkými štátmi ako Idaho na západe a na juhozápade, Wyoming na juhu, Južná Dakota a Severná Dakota na východe, ako aj s kanadskými provinciami Saskatchewan a Alberta na severe. V blízkosti príjemného mestečka Kalispell prechádza týmto americkým teritóriom masív Rocky Mountains, resp. pohoria Kordillery/Andy (tiahnúcim sa od Aljašky smerom na juh naprieč celou Severnou a Južnou Amerikou).

Fascinujúci Glacier National Park

Malebný Kalispell vytvára bránu do neďalekého geniálneho masívu Lewis Range (Mount Cleveland – 3185 m) – súčasť “Rockies”, s fantastickým Glacier National Park, plynulo prechádzajúceho do nemenej pútavého Waterton Lakes National Park v susednej kanadskej Alberte. Fanúšikov kľukatých horských cestičiek poteší v (naj)teplejšom období scénická Going-to-the-Sun Road (nazvaná podľa rovnomennej hory Going-to-the-Sun Mountain – 2940 m) cez horské sedlo Logan Pass (2026 m).

Výborný Yellowstone National Park

Úžasný Yellowstone National Park – najstarší národný park Spojených štátov, bol založený v roku 1872. Aj napriek skutočnosti, že Vás očakáva najmä v susednom Wyomingu, svojím územím zasahuje i na juh Montany. Práve do jej južnej časti (do miest ako Bozeman alebo Billings), zvyčajne bývajú do tohto prekrásneho kúta sveta cenovo najdostupnejšie letenky.

0