VLetenky

Montana s Air France od 440 EUR

Montana
Saint Mary Lake s Wild Goose Island v Glacier N.P. (foto: GlacierNPS/Jacob W. Frank /Flickr/CC0)

Tarif Air France-KLM v spolupráci s Delta Air Lines (a ďalšími partnermi) máte príležitosť využiť aj na západ amerického štátu Montana ku Glacier National Park (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na “Glacier Park Intl Airport” v Kalispell sa dajú kúpiť za 440 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. V sume 441 EUR sa dá letieť aj do Missoula.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-16.12.2016 a 09.01.-22.03.2017, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. augusta (či do aktualizácie tarifu/vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete (v závislosti od zvolenej trasy) v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklady rezervácií:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 13. septembra s návratom z mesta Kalispell (FCA) dňa 26. septembra 2016.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z viedenského letiska (BUD) dňa 13. septembra s návratom z Missoula (MSO) dňa 26. septembra 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Kalispell za 440 EUR (13.09.-26.09.2016)
Viedeň – Missoula za 441 EUR (13.09.-26.09.2016)

Montana

Znamenitá Montana Vás očakáva v severozápadnej časti Spojených štátov. Susedí s americkými štátmi ako Idaho na západe a na juhozápade, Wyoming na juhu, Južná Dakota a Severná Dakota na východe, ako i s kanadskými provinciami Saskatchewan a Alberta na severe. V blízkosti pohodového mestečka Kalispell prechádza týmto americkým teritóriom masív Rocky Mountains, resp. pohoria Kordillery/Andy (tiahnúcim sa od Aljašky smerom na juh naprieč celou Severnou a Južnou Amerikou).

Fantastický Glacier National Park

Malebný Kalispell tvorí bránu do neďalekého fenomenálneho masívu Lewis Range (Mount Cleveland – 3185 m) – súčasť “Rockies”, s fascinujúcim Glacier National Park, plynulo prechádzajúceho do nemenej lákavého Waterton Lakes National Park v susednej kanadskej Alberte. Priaznivcov kľukatých horských cestičiek poteší v (naj)teplejšom období scénická Going-to-the-Sun Road (nazvaná podľa rovnomennej hory Going-to-the-Sun Mountain – 2940 m) cez horské sedlo Logan Pass (2026 m).

Vynikajúci Yellowstone National Park

Skvelý Yellowstone National Park – najstarší národný park Spojených štátov, bol založený v roku 1872. I napriek skutočnosti, že Vás čaká hlavne v susednom Wyomingu, svojím územím zasahuje aj na juh Montany. Práve do jej južnej partie (do miest ako Bozeman alebo Billings), obyčajne bývajú do tohto nádherného kúta sveta cenovo najdostupnejšie letenky.

0