VLetenky

Montana s Air France od 345 EUR

Montana
Cracker Lake (1800 m) v národnom parku Glacier National Park (foto: Carina Chen/Pixabay/CC0)

Tarif Air France-KLM (Sky Team) v spolupráci s Delta Air Lines (a ďalšími partnermi) máte možnosť využiť aj na západ amerického štátu Montana ku Glacier National Park (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na “Glacier Park Intl Airport” v Kalispell sú v predaji za 345 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. Za rovnakú sumu doletíte i do Missoula.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 1. septembra 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc (max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku septembra 2018 do začiatku apríla 2019.

Príklady rezervácií:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Montany nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. septembra s návratom z amerického Kalispell (FCA) dňa 27. septembra 2018.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. septembra s návratom z amerického Missoula (MSO) dňa 27. septembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Kalispell za 345 EUR (11.09.-27.09.2018)
Viedeň – Missoula za 345 EUR (11.09.-27.09.2018)

VIE-FCA
Viedeň, Rakúsko – Kalispell, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Montana

Znamenitá Montana Vás očakáva v severozápadnej časti Spojených štátov. Susedí s americkými štátmi ako Idaho na západe a na juhozápade, Wyoming na juhu, Južná Dakota a Severná Dakota na východe, ako i s kanadskými provinciami Saskatchewan a Alberta na severe. V blízkosti pohodového mestečka Kalispell prechádza týmto americkým teritóriom masív Rocky Mountains, resp. pohoria Kordillery/Andy (tiahnúcim sa od Aljašky smerom na juh naprieč celou Severnou a Južnou Amerikou).

Fantastický Glacier National Park

Malebný Kalispell tvorí bránu do neďalekého fenomenálneho masívu Lewis Range (Mount Cleveland – 3185 m) – súčasť “Rockies”, s fascinujúcim Glacier National Park, plynulo prechádzajúceho do nemenej lákavého Waterton Lakes National Park v susednej kanadskej Alberte. Priaznivcov kľukatých horských cestičiek poteší v (naj)teplejšom období scénická Going-to-the-Sun Road (nazvaná podľa rovnomennej hory Going-to-the-Sun Mountain – 2940 m) cez horské sedlo Logan Pass (2026 m).

Vynikajúci Yellowstone National Park

Skvelý Yellowstone National Park – najstarší národný park Spojených štátov, bol založený v roku 1872. I napriek skutočnosti, že Vás čaká prevažne v susednom Wyomingu, svojím územím zasahuje aj na juh Montany. Práve do jej južnej partie (do miest ako Bozeman alebo Billings), obyčajne bývajú do tohto nádherného kúta sveta cenovo najdostupnejšie letenky.

0