VLetenky

Mjanmarsko (Barma) so Swiss International Air Lines od 516 EUR

Barma
Ngwe Saung na juhozápade Mjanmarska (foto: Aung Myint Htwe/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na prehliadku Mjanmarska, v minulosti skôr známeho ako Barma, máte príležitosť využiť tarif spoločnosti Swiss International Air Lines (Star Alliance) a partnerov (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mjanmarského veľkomesta Rangún (Yangon) sú v predaji za 516 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní/sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od začiatku mája do konca júna a od začiatku septembra do začiatku decembra 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Mjanmarska (Barmy) nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 2. mája a návrat z Rangúnu (RGN) dňa 16. mája 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Rangún za 516 EUR (02.05.-16.05.2019)

VIE-RGN
Viedeň, Rakúsko – Rangún, Mjanmarsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mjanmarsko (Barma)

Famózne 60-miliónové Mjanmarsko zaberá rozlohu viac ako 676 tisíc km². Veľmi zjednodušene možno povedať, že susedí s Bangladéšom a Indiou na západe, za severného suseda má Čínu, východnú hranicu zdieľa s Laosom a Thajskom, kým juh obmývajú vody Andamanského mora, resp. Bengálskeho zálivu. Vyše 4,5-miliónový Rangún, najľudnatejšie sídlo krajiny, Vás čaká vo vnútrozemí, približne 30 km od pobrežia Andamanského mora v delte rieky Iravádi.

Nielen nádherné a príjemné plážové scenérie Andamanského mora

Ak hľadáte pokojné morské pláže, istotne neostanete sklamaní vo vcelku lákavom Ngapali na brehoch Bengálskeho zálivu (krásou a kvalitou určite nezaostávajú za svojou thajskou konkurenciou). Prekrásne zlaté pagody Vás potešia v Rangúne i v blízkom meste Bago. Cestou smerom na sever natrafíte na nové hlavné mesto krajiny – rušné Naypiydaw.

Tisíce pagôd, jazerá s plávajúcimi dedinami i skvelé himalájske päťtisícovky

Rozhodne neobíďte rozľahlú Bagan Archeological Zone s tisíckami očarujúcich pagôd. Zaiste upúta impresívne miliónové mesto Mandalay na hornom toku rieky Iravádi. Fascinujúce neďaleké jazero Inle očarí kúzelnými plávajúcimi dedinami. V najsevernejšom výbežku krajiny vo východných Himalájach blízko čínskej hranice (asi 100 km severne od Putao), nájdete najvyšší vrch celej oblasti juhovýchodnej Ázie – magický Hkakabo Razi (5881 m) s pôsobivým priľahlým národným parkom a výbornými podmienkami pre pešiu (vysokohorskú) turistiku a plavby “na divokej vode”.

0