VLetenky

Mjanmarsko (Barma) s Flydubai od 492 EUR

Mount Popa
Budhistický kláštorík Taung Kalat v oblasti Mount Popa (foto: Brian Snelson/Flickr/CC BY 2.0)

Popri skôr avizovanej ponuke leteniek do Mjanmarska (Barma) z Viedne máte možnosť využiť aj tarif leteckej spoločnosti Flydubai (v spolupráci s partnermi) s odletom z Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mjanmarského veľkomesta Rangún (Yangon) sa dajú kúpiť za 492 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 14. decembra 2016 do 28. októbra 2017 (s ukončením ciest do 28.10.2017) a predaj do 19. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) čase od konca marca do konca októbra 2017 (vrátane letných prázdnin).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Mjanmarska (Barmy) môže byť odlet z Bratislavy (BTS) dňa 20. marca a návrat z Rangúnu (RGN) dňa 6. apríla 2017.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Rangún za 492 EUR (20.03.-06.04.2017)

Mjanmarsko (Barma)

Famózne 60-miliónové Mjanmarsko zaberá rozlohu viac ako 676 tisíc km². Zjednodušene možno povedať, že susedí s Bangladéšom a Indiou na západe, za severného suseda má Čínu, východnú hranicu zdieľa s Laosom a Thajskom, zatiaľ čo juh obmývajú vody Andamanského mora, resp. Bengálskeho zálivu. Vyše 4,5-miliónový Rangún, najľudnatejšie sídlo krajiny, Vás čaká vo vnútrozemí, približne 30 km od pobrežia Andamanského mora v delte rieky Iravádi.

Nielen nádherné a príjemné plážové scenérie Andamanského mora

Ak hľadáte pokojné morské pláže, istotne neostanete sklamaní vo vcelku lákavom Ngapali na brehoch Bengálskeho zálivu (krásou a kvalitou určite nezaostávajú za svojou thajskou konkurenciou). Prekrásne zlaté pagody Vás potešia v Rangúne i v blízkom meste Bago. Cestou smerom na sever natrafíte na nové hlavné mesto krajiny – rušné Naypiydaw.

Tisíce pagôd, jazerá s plávajúcimi dedinami i skvelé himalájske päťtisícovky

Rozhodne neobíďte rozľahlú Bagan Archeological Zone s tisíckami očarujúcich pagôd. Zaiste upúta impresívne miliónové mesto Mandalay na hornom toku rieky Iravádi. Fascinujúce neďaleké jazero Inle očarí kúzelnými plávajúcimi dedinami. V najsevernejšom výbežku krajiny vo východných Himalájach v blízkosti čínskej hranice (asi 100 km na sever od Putao), nájdete najvyšší vrch celej oblasti juhovýchodnej Ázie – magický Hkakabo Razi (5881 m) s pôsobivým priľahlým národným parkom a výbornými podmienkami pre pešiu (vysokohorskú) turistiku a plavby “na divokej vode”.

0