VLetenky

Mjanmarsko (Barma) s Emirates od 502 EUR

Barma
Idylické plážové scenérie na juhu Mjanmarska alias Barma (foto: John Radcliffe/Pixabay/CC0)

Na návštevu Mjanmarska, v minulosti skôr známeho ako Barma (aj počas hlavnej cestovateľskej sezóny) možno využiť tarif leteckej spoločnosti Emirates (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mjanmarského veľkomesta Rangún (Yangon) kúpite za 502 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 31.12.2016-05.04.2017, 09.04.-30.06.2017 a 12.07.-15.10.2017 (s ukončením ciest do 28.10.1017), min. dobu pobytu 4 dni / sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 15. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu (t.j. v čase od januára do októbra 2017).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Mjanmarska (Barmy) nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 30. januára a návrat z Rangúnu (RGN) dňa 14. februára 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Rangún za 502 EUR (30.01.-14.02.2017)

Mjanmarsko (Barma)

Znamenité 60-miliónové Mjanmarsko zaberá rozlohu vyše 676 tisíc km². Veľmi zjednodušene sa dá povedať, že susedí s Bangladéšom a Indiou na západe, za severného suseda má Čínu, východnú hranicu si delí s Laosom a Thajskom, kým juh obmývajú vody Andamanského mora, resp. Bengálskeho zálivu. Viac ako 4,5-miliónový Rangún, najľudnatejšie sídlo krajiny, Vás očakáva vo vnútrozemí, zhruba 30 km od pobrežia Andamanského mora v delte rieky Iravádi.

Nielen prekrásne a pohodové plážové scenérie Andamanského mora

Pokiaľ hľadáte kľudné morské pláže, určite nezostanete sklamaní v celkom pútavom Ngapali na brehoch Bengálskeho zálivu (krásou a kvalitou istotne nezaostávajú za svojou thajskou konkurenciou). Nádherné zlaté pagody Vás potešia v Rangúne aj v blízkom meste Bago. Cestou smerom na sever naďabíte na nové hlavné mesto krajiny – pulzujúce Naypiydaw.

Tisíce pagôd, jazerá s plávajúcimi dedinami i úžasné himalájske päťtisícovky

Rozhodne nevynechajte rozľahlú Bagan Archeological Zone s tisíckami okúzľujúcich pagôd. Zaiste upúta pôsobivé miliónové mesto Mandalay na hornom toku rieky Iravádi. Fantastické neďaleké jazero Inle okúzli čarovnými plávajúcimi dedinami. V najsevernejšom výbežku krajiny vo východných Himalájach v blízkosti čínskej hranice (asi 100 km na sever od Putao), nájdete najvyšší vrch celej oblasti juhovýchodnej Ázie – dramatický Hkakabo Razi (5881 m) s impresívnym priľahlým národným parkom a vynikajúcimi podmienkami pre pešiu (vysokohorskú) turistiku a plavby “na divokej vode”.

0