VLetenky

Mjanmarsko (Barma) s Emirates od 454 EUR

Barma
Fotogenický budhistický kláštor Taung Kalat v oblasti Mount Popa (foto: Paul Mannix/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu Mjanmarska, v minulosti skôr známeho ako Barma, máte možnosť využiť zaujímavý tarif leteckej spoločnosti Emirates (s odletom z maďarskej Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mjanmarského veľkomesta Rangún (Yangon) kúpite za 454 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 9. apríla do 30. júna 2017, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 22. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu (t.j. s odletom v čase od začiatku apríla do konca júna 2017).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Mjanmarska (Barmy) nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 18. apríla a návrat z Rangúnu (RGN) dňa 25. apríla 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Rangún za 454 EUR (18.04.-25.04.2017)
Budapešť – Rangún za 459 EUR (rezervácia v AJ)

Mjanmarsko (Barma)

Famózne 60-miliónové Mjanmarsko zaberá rozlohu viac ako 676 tisíc km². Veľmi zjednodušene možno povedať, že susedí s Bangladéšom a Indiou na západe, za severného suseda má Čínu, východnú hranicu zdieľa s Laosom a Thajskom, zatiaľ čo juh obmývajú vody Andamanského mora, resp. Bengálskeho zálivu. Vyše 4,5-miliónový Rangún, najľudnatejšie sídlo krajiny, Vás čaká vo vnútrozemí, približne 30 km od pobrežia Andamanského mora v delte rieky Iravádi.

Nielen nádherné a príjemné plážové scenérie Andamanského mora

Ak hľadáte kľudné morské pláže, istotne neostanete sklamaní vo vcelku atraktívnom Ngapali na brehoch Bengálskeho zálivu (krásou a kvalitou určite nezaostávajú za svojou thajskou konkurenciou). Prekrásne zlaté pagody Vás potešia v Rangúne i v blízkom meste Bago. Cestou smerom na sever natrafíte na nové hlavné mesto krajiny – rušné Naypiydaw.

Tisíce pagôd, jazerá s plávajúcimi dedinami i skvelé himalájske päťtisícovky

Rozhodne neobíďte rozľahlú Bagan Archeological Zone s tisíckami očarujúcich pagôd. Zaiste upúta impresívne miliónové mesto Mandalay na hornom toku rieky Iravádi. Fascinujúce neďaleké jazero Inle očarí kúzelnými plávajúcimi dedinami. V najsevernejšom výbežku krajiny vo východných Himalájach v blízkosti čínskej hranice (asi 100 km na sever od Putao), nájdete najvyšší vrch celej oblasti juhovýchodnej Ázie – magický Hkakabo Razi (5881 m) s pôsobivým priľahlým národným parkom a výbornými podmienkami pre pešiu (vysokohorskú) turistiku a plavby “na divokej vode”.

0