VLetenky

Mjanmarsko (Barma) s China Southern Airlines od 410 EUR

Ngapali
Ngapali Beach na juhozápade (foto: ReflectedSerendipity/Shaun Dunphy /Flickr/CC BY-SA 2.0)

Cestovateľov preferujúcich oblasť Indočíny sa snaží inšpirovať tarif leteckej spoločnosti China Southern Airlines (z aliancie Sky Team) na návštevu Mjanmarska/Barmy (s odletom z Prahy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do mjanmarského veľkomesta Rangún (Yangon) sú v predaji za 410 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 17.05.-30.06.2016 a 21.08.-10.12.2017, min. dobu pobytu 6 dní/sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 18. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca októbra do začiatku decembra 2017.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Mjanmarska (Barmy) môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 22. novembra a návrat z Rangúnu (RGN) dňa 6. decembra 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Rangún za 410 EUR (22.11.-06.12.2017)

Mjanmarsko (Barma)

Famózne 60-miliónové Mjanmarsko zaberá rozlohu viac ako 676 tisíc km². Veľmi zjednodušene sa dá povedať, že susedí s Bangladéšom a Indiou na západe, za severného suseda má Čínu, východnú hranicu zdieľa s Laosom a Thajskom, zatiaľ čo juh obmývajú vody Andamanského mora, resp. Bengálskeho zálivu. Vyše 4,5-miliónový Rangún, najľudnatejšie sídlo krajiny, Vás čaká vo vnútrozemí, približne 30 km od pobrežia Andamanského mora v delte rieky Iravádi.

Nielen nádherné a pohodové plážové scenérie Andamanského mora

Ak hľadáte pokojné morské pláže, určite neostanete sklamaní vo vcelku lákavom Ngapali na brehoch Bengálskeho zálivu (krásou a kvalitou určite nezaostávajú za svojou thajskou konkurenciou). Prekrásne zlaté pagody Vás potešia v Rangúne i v blízkom meste Bago. Cestou smerom na sever naďabíte na nové hlavné mesto krajiny – rušné Naypiydaw.

Tisíce pagôd, jazerá s plávajúcimi dedinami i skvelé himalájske päťtisícovky

Rozhodne nevynechajte rozľahlú Bagan Archeological Zone s tisíckami očarujúcich pagôd. Nepochybne upúta aj impresívne miliónové mesto Mandalay na hornom toku rieky Iravádi. Fascinujúce neďaleké jazero Inle očarí kúzelnými plávajúcimi dedinami. V najsevernejšom výbežku krajiny vo východných Himalájach blízko čínskej hranice (asi 100 km severne od Putao), nájdete najvyšší vrch celej juhovýchodnej Ázie – magický Hkakabo Razi (5881 m) s pôsobivým priľahlým národným parkom a vynikajúcimi podmienkami pre pešiu (vysokohorskú) turistiku i plavby “na divokej vode”.

0