VLetenky

Mjanmarsko (Barma) s China Eastern Airlines od 474 EUR

Ngapali
Idylická Ngapali Beach na juhozápade Mjanmarska/Barmy (foto: George Wolfe/Flickr/CC BY 2.0)

Na prvý pohľad všedná ponuka China Eastern Airlines (Sky Team) do Mjanmarska upúta pri lepšom pohľade do rezervačných systémov dostupnosťou aj na čas “zimných sviatkov” (s odletom z Prahy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do mjanmarského veľkomesta Mandalay sa dajú kúpiť za 474 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety do 31. decembra 2017, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 17. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v období od začiatku novembra do konca decembra 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Mjanmarska (Barmy) nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 16. decembra a návrat z Rangúnu (RGN) dňa 29. decembra 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Rangún za 474 EUR (16.12.2017-29.12.2017)
Praha – Rangún za 474 EUR (23.12.2017-14.01.2018)
Praha – Rangún za 474 EUR (30.12.2017-14.01.2018)

Mjanmarsko (Barma)

Znamenité 60-miliónové Mjanmarsko zaberá rozlohu vyše 676 tisíc km². Veľmi zjednodušene možno povedať, že susedí s Bangladéšom a Indiou na západe, za severného suseda má Čínu, východnú hranicu si delí s Laosom a Thajskom, kým juh obmývajú vody Andamanského mora, resp. Bengálskeho zálivu. Viac ako 4,5-miliónový Rangún, najľudnatejšie sídlo krajiny, Vás očakáva vo vnútrozemí, zhruba 30 km od pobrežia Andamanského mora v delte rieky Iravádi.

Nielen prekrásne a príjemné plážové scenérie Andamanského mora

Pokiaľ hľadáte kľudné morské pláže, istotne nezostanete sklamaní v celkom pútavom Ngapali na brehoch Bengálskeho zálivu (krásou a kvalitou istotne nezaostávajú za svojou thajskou konkurenciou). Nádherné zlaté pagody Vás potešia v Rangúne aj v blízkom meste Bago. Cestou smerom na sever natrafíte na nové hlavné mesto krajiny – pulzujúce Naypiydaw.

Tisíce pagôd, jazerá s plávajúcimi dedinami aj úžasné himalájske päťtisícovky

Rozhodne neobíďte rozľahlú Bagan Archeological Zone s tisíckami okúzľujúcich pagôd. Nepochybne zaujme i pôsobivé miliónové mesto Mandalay na hornom toku rieky Iravádi. Fantastické neďaleké jazero Inle okúzli čarovnými plávajúcimi dedinami. V najsevernejšom výbežku krajiny vo východných Himalájach blízko čínskej hranice (asi 100 km na sever od Putao), nájdete najvyšší vrch celej juhovýchodnej Ázie – dramatický Hkakabo Razi (5881 m) s impresívnym priľahlým národným parkom a výbornými podmienkami pre pešiu (vysokohorskú) turistiku aj plavby “na divokej vode”.

0