VLetenky

Mjanmarsko (Barma) s China Eastern Airlines od 417 EUR

Ngapali
Ngapali Beach na juhozápade (foto: ReflectedSerendipity/Shaun Dunphy /Flickr/CC BY-SA 2.0)

Cestovateľov preferujúcich oblasť Indočíny sa snaží inšpirovať ponuka leteckej spoločnosti China Eastern Airlines (z aliancie Sky Team) na návštevu Mjanmarska/Barmy (s odletom z Prahy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do mjanmarského veľkomesta Rangún (Yangon) sú v predaji za 417 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 10.06.-19.06. a 19.09.-26.10.2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov (resp. vyplývajúcu z tarifných podmienok) a predaj do 30. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od konca septembra do konca októbra 2016.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Mjanmarska (Barmy) môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 18. októbra a návrat z Rangúnu (RGN) dňa 25. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Rangún za 417 EUR (18.10.-25.10.2016 / manuálne zadanie)

Mjanmarsko (Barma)

Znamenité 60-miliónové Mjanmarsko zaberá rozlohu vyše 676 tisíc km². Veľmi zjednodušene možno povedať, že susedí s Bangladéšom a Indiou na západe, za severného suseda má Čínu, východnú hranicu si delí s Laosom a Thajskom, kým juh obmývajú vody Andamanského mora, resp. Bengálskeho zálivu. Viac ako 4,5-miliónový Rangún, najľudnatejšie sídlo krajiny, Vás očakáva vo vnútrozemí, zhruba 30 km od pobrežia Andamanského mora v delte rieky Iravádi.

Nielen prekrásne a príjemné plážové scenérie Andamanského mora

Pokiaľ hľadáte kľudné morské pláže, určite nezostanete sklamaní v celkom pútavom Ngapali na brehoch Bengálskeho zálivu (krásou a kvalitou istotne nezaostávajú za svojou thajskou konkurenciou). Nádherné zlaté pagody Vás potešia v Rangúne aj v blízkom meste Bago. Cestou smerom na sever natrafíte na nové hlavné mesto krajiny – pulzujúce Naypiydaw.

Tisíce pagôd, jazerá s plávajúcimi dedinami i úžasné himalájske päťtisícovky

Rozhodne nevynechajte rozľahlú Bagan Archeological Zone s tisíckami okúzľujúcich pagôd. Nepochybne upúta i pôsobivé miliónové mesto Mandalay na hornom toku rieky Iravádi. Fantastické neďaleké jazero Inle okúzli čarovnými plávajúcimi dedinami. V najsevernejšom výbežku krajiny vo východných Himalájach v blízkosti čínskej hranice (asi 100 km severne od Putao), nájdete najvyšší vrch celej juhovýchodnej Ázie – dramatický Hkakabo Razi (5881 m) s imresívnym priľahlým národným parkom a výbornými podmienkami pre pešiu (vysokohorskú) turistiku aj plavby “na divokej vode”.

0