VLetenky

Mjanmarsko (Barma) s Austrian Airlines od 472 EUR

Ngwe Saung
Ngwe Saung na juhozápade Mjanmarska (foto: Go-Myanmar/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na prehliadku Mjanmarska (v minulosti skôr známeho ako Barma) máte možnosť využiť ponuku leteckej spoločnosti Austrian Airlines (Star Alliance) a partnerov (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mjanmarského veľkomesta Rangún (Yangon) sa dajú kúpiť za 472 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní/sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od apríla do júna 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Mjanmarska (Barmy) nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 5. mája a návrat z Rangúnu (RGN) dňa 19. mája 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Rangún za 472 EUR (05.05.-19.05.2021)

VIE-RGN
Viedeň, Rakúsko – Rangún, Mjanmarsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mjanmarsko (Barma)

Znamenité 60-miliónové Mjanmarsko zaberá rozlohu vyše 676 tisíc km². Veľmi zjednodušene sa dá povedať, že susedí s Bangladéšom a Indiou na západe, za severného suseda má Čínu, východnú hranicu si delí s Laosom a Thajskom, kým juh obmývajú vody Andamanského mora, resp. Bengálskeho zálivu. Viac ako 4,5-miliónový Rangún, najľudnatejšie sídlo krajiny, Vás očakáva vo vnútrozemí, zhruba 30 km od pobrežia Andamanského mora v delte rieky Iravádi.

Nielen prekrásne a pohodové plážové scenérie Andamanského mora

Ak hľadáte pokojné morské pláže, určite nezostanete sklamaní v celkom pútavom Ngapali na brehoch Bengálskeho zálivu (krásou a kvalitou istotne nezaostávajú za svojou thajskou konkurenciou). Nádherné zlaté pagody Vás potešia v Rangúne aj v blízkom meste Bago. Cestou smerom na sever narazíte na nové hlavné mesto krajiny – rušné Naypiydaw.

Tisíce pagôd, jazerá s plávajúcimi dedinami aj úžasné himalájske päťtisícovky

Rozhodne nevynechajte rozľahlú Bagan Archeological Zone s tisíckami okúzľujúcich pagôd. Zaiste upúta pôsobivé miliónové mesto Mandalay na hornom toku rieky Iravádi. Fantastické neďaleké jazero Inle okúzli čarovnými plávajúcimi dedinami. V najsevernejšom výbežku krajiny vo východných Himalájach v blízkosti čínskej hranice (asi 100 km severne od Putao), nájdete najvyšší vrch celej oblasti juhovýchodnej Ázie – dramatický Hkakabo Razi (5881 m) s impresívnym priľahlým národným parkom a vynikajúcimi podmienkami pre pešiu (vysokohorskú) turistiku a plavby “na divokej vode”.

0

Add a Comment