VLetenky

Mexiko s TUIfly od 315 EUR

Cancún
Úžasné biele pláže karibskej Riviera Maya s azúrovou vodou v Cancúne (foto: Jeremy T. Hetzel/Flickr)

Najmä flexibilnejší cestovatelia (najmä spoza rieky Moravy) majú lákavú príležitosť spoznať nielen fantastickú karibskú oblasť skvelého stredoamerického Mexika pri využití vcelku atraktívnej ponuky (last minute) charterových leteniek v réžii nemeckej leteckej spoločnosti TUIfly.

Spiatočné letenky na neuveriteľne fotogenickú mexickú Mayskú riviéru sa predávajú za 315 EUR s odletom zo severonemeckého veľkomesta Hamburg (HAM) dňa 30. novembra (nedeľa) a návratom z mexického Cancúnu (CUN) na polostrove Yucatán o 7 neskôr, t.j. dňa 7. decembra 2014 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Hamburg – Cancún za 315 EUR (30.11.-07.12.2014)

Doprava do Nemecka

Na letecké prblíženie do Hamburgu z nášho regiónu možno v globále využiť low costovú dcérsku spoločnosť Lufthansy pod názvom Germanwings z Viedne alebo z Budapešti. Ďalšou variantou môže byť železničné spojenie na trase (– Budapešť -) Bratislava – Břeclav – Brno – Praha – Berlín – Hamburg-Altona/Hbf v podaní EC Jesenius (resp. EC Vindobona len od Břeclavi), ale ekonomickejšie “na poslednú chvíľu” s najväčšou pravdepodobnosťou vyjde autobusová doprava.

0