VLetenky

Mexiko a Belize s Iberiou od 501 EUR

Ambergris Caye
Cayo Espanto, Ambergris Caye (foto: Cayo Espanto Private Island/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Mexickú Riviera Maya a susedné Belize si máte šancu pozrieť (aj v rámci “zimných sviatkov”) s ponukou spoločnosti Iberia (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mexického mesta Chetumal (na juhu Mayskej riviéry v blízkosti hranice s Belize) sa predávajú za 501 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. septembra 2018 do 13. apríla 2019, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 1. augusta (aktualizácie tarifu / vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 16. decembra s návratom z mexického Chetumalu (CTM) dňa 27. decembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Chetumal za 501 EUR (16.12.2018-27.12.2018)
Viedeň – Chetumal za 501 EUR (16.12.2018-09.01.2019)

VIE-CTM
Viedeň, Rakúsko – Chetumal, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayská riviéra a Belize (doprava)

Z mexického pohraničného mesta Chetumal (ako aj zo susedného belizského Corozal) máte možnosť využiť pravidelnú lodnú dopravu na neďaleké tropické súostrovie Ambergris Caye (s prípadným pokračovaním na Caye Caulker či do Belize City). Na trase Chetumal – Belize City možno cestovať aj pozemnou (autobusovou) dopravou cez (už spomenutý) belizský Corozal (pri hranici s Mexikom).

0