VLetenky

Mexiko a Belize s Iberiou od 463 EUR

Ambergris Caye
San Pedro na belizskom karibskom súostroví Ambergris Caye (foto: hunterfoy/Pixabay/CC0)

Mexickú Mayskú riviéru a susedné Belize si máte príležitosť pozrieť pri využití tarifu spoločnosti Iberia (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mexického mesta Chetumal (na juhu Riviera Maya v blízkosti hranice s Belize) sú v predaji za 463 EUR pri odlete zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 22. septembra 2018 do 26. júna 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 1. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 21. novembra s návratom z mexického Chetumalu (CTM) dňa 3. decembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Chetumal za 463 EUR (21.11.-03.12.2018)

BUD-CTM
Budapešť, Maďarsko – Chetumal, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayská riviéra a Belize (doprava)

Z mexického pohraničného mesta Chetumal (ako aj zo susedného belizského Corozal) máte možnosť využiť pravidelnú lodnú dopravu na neďaleké tropické súostrovie Ambergris Caye (s prípadným pokračovaním na Caye Caulker či do Belize City). Na trase Chetumal – Belize City možno cestovať aj pozemnou (autobusovou) dopravou cez (už spomenutý) belizský Corozal (pri hranici s Mexikom).

0