VLetenky

Mexický Yucatán s Iberiou od 424 EUR

Progreso
Atmosféra Yucatánu v prímorskom letovisku Progreso (foto: J. Magno/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Mexický štát Yucatán máte šancu poobdivovať pri využití tarifu spoločnosti Iberia (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mexického veľkomesta Mérida (Yucatán) kúpite za 424 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od mája 2021 do februára 2022.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. januára s návratom z mexického mesta Mérida (MID) dňa 25. januára 2022.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Mérida za 424 EUR (11.01.-25.01.2022)

VIE-MID
Viedeň, Rakúsko – Mérida (Yucatán), Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Yucatán (Mexiko)

Mexický štát Yucatán pokrýva severnú časť rovnomenného polostrova. Jeho sever v podstate vytvára pobrežie Mexického zálivu, na západe hraničí s Campeche (San Francisco de Campeche) a východnú hranicu si delí s Quintana Roo (Chetumal). Z miestneho centra Mérida to nebudete mať ďaleko za pohodovými plážami Golfo de México v (neveľmi vzdialených) letoviskách Progreso či Celestún.

0