VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s KLM od 435 EUR

Cozumel
Scenérie Mayskej riviéry v podobe karibského Isla Cozumel (foto: Serge Melki/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou Air France-KLM (v spolupráci s partnerskými Aeroméxico a Delta Air Lines z leteckej aliancie Sky Team) máte možnosť navštíviť (nielen) mexické súostrovie Cozumel (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Riviera Maya sa predávajú za 11747 CZK (alebo v prepočte cca 435 EUR) pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-16.12.2016 a 09.01.-22.03.2017, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. augusta (či do aktualizácie tarifu/vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete (v závislosti od zvolenej trasy) v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 16. septembra s návratom z mexického ostrova Cozumel (CZM) dňa 1. októbra 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 11747 CZK (16.09.-01.10.2016 / s možnosťou návštevy AMS, MEX a ATL)
Viedeň – Cozumel za 455 EUR (rezervácia v AJ / výhodnejšie prestupy)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Fenomenálny Yucatán

Zo skvelého karibského tropického ostrova Cozumel si istotne odskočte na geniálny polostrov Yucatán, kde určite neobíďte úžasne Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či svetoznáme Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Legendárny Tulum ponúka vynikajúce archeologické pozoruhodnosti priamo na pobreží Karibiku, v relatívne veľkej blízkosti vskutku populárneho Cancúnu.

Pohodový mexický Karibik a fantastická Mayská riviéra

V obľúbenom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte šancu si vychutnať kvalitu nádherných miestnych karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú neuveriteľným magnetom pre cestovateľov z celého sveta. Neskutočný farebný svet v dych berúcich podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a práve v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) sa zaraďuje k jedným z najnavštevovanejších potápačských lokalít našej planéty.

0