VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s KLM od 430 EUR

Cozumel
Atmosféra Riviera Maya v podobe karibského Isla Cozumel (foto: Jesus Abizanda/Flickr/CC BY 2.0)

Mexické súostrovie Cozumel si máte možnosť pozrieť s ponukou holandskej aerolinky KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére sa predávajú za 430 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 21.08.-25.12. a 31.12.-26.06., min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca októbra 2018 do polovice mája 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. novembra s návratom z mexického Cozumelu (CZM) dňa 19. novembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 430 EUR (07.11.-19.11.2018)

VIE-CZM
Viedeň, Rakúsko – Cozumel Island, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Fenomenálny Yucatán

Z úžasného karibského tropického ostrova Cozumel si určite odskočte na fenomenálny polostrov Yucatán, kde istotne nevynechajte skvelé Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či legendárne Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Preslávený Tulum ponúkne mimoriadne archeologické špeciality priamo na pobreží Karibiku, v pomerne veľkej blízkosti vskutku obľúbeného Cancúnu.

Príjemný mexický Karibik a fascinujúca Mayská riviéra

V populárnom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte príležitosť si vychutnať kvalitu prekrásnych miestnych karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú obrovským magnetom pre cestovateľov z celého sveta. Nesmierne farebný svet podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a obzvlášť v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) sa zaraďuje k najnavštevovanejším potápačských lokalitám modrej planéty.

0