VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s Iberiou od 566 EUR

Cozumel
Atmosféra Mayskej riviéry v podobe karibského Isla Cozumel (foto: Serge Melki/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou leteckej spoločnosti Iberia z aliancie Oneworld (v spolupráci s partnerskými aerolinkami) máte príležitosť navštíviť (nielen) mexické súostrovie Cozumel (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére sa dajú kúpiť za 566 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 13.03.-29.03., 07.04.-22.06. a 29.08.-20.12.2018, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od októbra do decembra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 7. novembra s návratom z mexického ostrova Cozumel (CZM) dňa 22. novembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 566 EUR (07.11.-22.11.2018)

VIE-CZM

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Geniálny Yucatán

Zo skvelého karibského tropického ostrova Cozumel si istotne odskočte na geniálny polostrov Yucatán, kde určite neobíďte úžasné Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či svetoznáme Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Legendárny Tulum ponúka výnimočné archeologické pozoruhodnosti priamo na pobreží Karibiku, v relatívne veľkej blízkosti vskutku populárneho Cancúnu.

Pohodový mexický Karibik a fantastická Mayská riviéra

V obľúbenom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte šancu si vychutnať kvalitu nádherných miestnych karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú obrovským lákadlom pre cestovateľov z celého sveta. Neskutočne farebný svet podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a práve v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) patrí k najnavštevovanejším potápačských lokalitám planéty.

0