VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s Iberiou od 555 EUR

Cozumel
Atmosféra karibskej Mayskej riviéry v podobe mexického Isla Cozumel (foto: violetta/Pixabay/CC0)

So zaujímavým tarifom leteckej spoločnosti Iberia (v spolupráci s partnerskými aerolíniami z aliancie Oneworld) máte možnosť navštíviť (nielen) mexické súostrovie Cozumel (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére kúpite za 555 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety do 20. júna 2018, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku novembra 2017 do začiatku júna 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 17. januára s návratom z mexického ostrova Cozumel (CZM) dňa 1. februára 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 555 EUR (17.01.-01.02.2018)
Viedeň – Cozumel za 567 EUR (14.12.-27.12.2017)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Fenomenálny Yucatán

Z úžasného karibského tropického ostrova Cozumel si určite odskočte na fenomenálny polostrov Yucatán, kde istotne nevynechajte skvelé Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či legendárne Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Preslávený Tulum ponúka mimoriadne archeologické špeciality priamo na pobreží Karibiku, v pomerne veľkej blízkosti vskutku obľúbeného Cancúnu.

Príjemný mexický Karibik a fascinujúca Mayská riviéra

V populárnom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte príležitosť si vychutnať kvalitu prekrásnych miestnych karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú obrovským magnetom pre cestovateľov z celého sveta. Nesmierne farebný svet v dych berúcich podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a práve v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) patrí k jedným z najnavštevovanejších potápačských lokalít zemegule.

0