VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s Iberiou od 530 EUR

Cozumel
Karibská Riviera Maya – Playa Palancar na juhozápade Isla Cozumel (foto: dronepicr/Flickr/CC BY 2.0)

Mexické súostrovie Cozumel máte šancu navštíviť pri využití tarifu leteckej spoločnosti Iberia (z aliancie Oneworld) v spolupráci s aliančnými partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére sa predávajú za 530 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od apríla do novembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 12. augusta s návratom z mexického Cozumelu (CZM) dňa 26. augusta 2021.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 530 EUR (12.08.-26.08.2021)

VIE-CZM
Viedeň, Rakúsko – Cozumel Island, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Geniálny Yucatán

Zo skvelého karibského tropického ostrova Cozumel si istotne odskočte na fenomenálny polostrov Yucatán, kde určite neobíďte úžasné Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či preslávené Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Legendárny Tulum ponúkne výnimočné archeologické pozoruhodnosti priamo na pobreží Karibiku, v relatívne veľkej blízkosti vskutku populárneho Cancúnu.

Pohodový mexický Karibik a fantastická Mayská riviéra

V obľúbenom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte príležitosť si vychutnať kvalitu nádherných miestnych karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú obrovským magnetom pre cestovateľov z celého sveta. Neskutočne farebný svet podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a obzvlášť v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) sa radí k najnavštevovanejším potápačských lokalitám našej planéty.

0