VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s Iberiou od 506 EUR

Isla de Pasion
Karibská atmosféra vo forme Isla de Pasión (foto: Rickyfan/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Mexické súostrovie Cozumel máte možnosť navštíviť vďaka ponuke spoločnosti Iberia (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére sú v predaji za 506 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. septembra 2018 do 13. apríla 2019, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 31. júla (do aktualizácie tarifu / vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. novembra s návratom z mexického Cozumelu (CZM) dňa 23. novembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 506 EUR (04.11.-23.11.2018)

VIE-CZM
Viedeň, Rakúsko – Cozumel Island, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Geniálny Yucatán

Zo skvelého karibského tropického ostrova Cozumel si istotne odskočte na fenomenálny polostrov Yucatán, kde určite nevynechajte úžasné Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či svetoznáme Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Legendárny Tulum ponúkne výnimočné archeologické pozoruhodnosti priamo na pobreží Karibiku, v relatívne veľkej blízkosti vskutku populárneho Cancúnu.

Pohodový mexický Karibik a fantastická Mayská riviéra

V obľúbenom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte šancu si vychutnať kvalitu nádherných karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú lákadlom pre cestovateľov z celého sveta. Neskutočne farebný svet podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a obzvlášť v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) sa radí k najnavštevovanejším potápačských lokalitám našej planéty.

0