VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s Iberiou od 475 EUR

Isla de Pasion
Karibská atmosféra v podobe Isla de Pasión (foto: Rickyfan/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Mexické súostrovie Cozumel si máte príležitosť pozrieť pri využití ponuky spoločnosti Iberia (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére sa dajú kúpiť za 475 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. septembra 2018 do 13. apríla 2019, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 13. augusta (aktualizácie tarifu / vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. novembra s návratom z mexického Cozumelu (CZM) dňa 23. novembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 475 EUR (04.11.-23.11.2018)

VIE-CZM
Viedeň, Rakúsko – Cozumel Island, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Fenomenálny Yucatán

Z úžasného karibského tropického ostrova Cozumel si určite odskočte na geniálny polostrov Yucatán, kde istotne neobíďte skvelé Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či legendárne Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Preslávený Tulum ponúkne mimoriadne archeologické špeciality priamo na pobreží Karibiku, v pomerne veľkej blízkosti vskutku obľúbeného Cancúnu.

Príjemný mexický Karibik a fascinujúca Mayská riviéra

V populárnom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte šancu si vychutnať kvalitu prekrásnych karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú magnetom pre cestovateľov z celého sveta. Nesmierne farebný svet podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a obzvlášť v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) patrí k najnavštevovanejším potápačských lokalitám modrej planéty.

0