VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s Iberiou od 463 EUR

Isla Cozumel
Karibská atmosféra v podobe tropického Isla Cozumel (foto: Michelle Maria/Pixabay/CC0)

Mexické súostrovie Cozumel máte príležitosť navštíviť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Iberia (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére sa dajú kúpiť za 463 EUR pri odlete zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 21. septembra 2018 do 26. júna 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 1. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 21. novembra s návratom z mexického Cozumelu (CZM) dňa 3. decembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Cozumel za 463 EUR (21.11.-03.12.2018)

BUD-CZM
Budapešť, Maďarsko – Cozumel Island, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Geniálny Yucatán

Zo skvelého karibského tropického ostrova Cozumel si istotne odskočte na fenomenálny polostrov Yucatán, kde určite nevynechajte úžasné Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či preslávené Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Legendárny Tulum ponúkne výnimočné archeologické pozoruhodnosti priamo na pobreží Karibiku, v relatívne veľkej blízkosti vskutku populárneho Cancúnu.

Pohodový mexický Karibik a fantastická Mayská riviéra

V obľúbenom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte šancu si vychutnať kvalitu nádherných karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú lákadlom pre cestovateľov z celého sveta. Neskutočne farebný svet podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a obzvlášť v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) patrí k najnavštevovanejším potápačských lokalitám našej planéty.

0