VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s British Airways od 447 EUR

Cozumel
Atmosféra Riviera Maya vo forme karibského Isla Cozumel (foto: Lance/Pexels/CC0)

Mexické súostrovie Cozumel si máte možnosť pozrieť pri využití tarifu spoločnosti British Airways (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s aliančnými partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére sa dajú kúpiť za 447 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do mája 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. februára s návratom z mexického Cozumelu (CZM) dňa 20. februára 2021.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 447 EUR (06.02.-20.02.2021)

VIE-CZM
Viedeň, Rakúsko – Cozumel Island, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Fenomenálny Yucatán

Z úžasného karibského tropického ostrova Cozumel si určite odskočte na geniálny polostrov Yucatán, kde istotne nevynechajte skvelé Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či legendárne Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Preslávený Tulum ponúkne mimoriadne archeologické špeciality priamo na pobreží Karibiku, v pomerne veľkej blízkosti vskutku obľúbeného Cancúnu.

Príjemný mexický Karibik a fascinujúca Mayská riviéra

V populárnom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte šancu si vychutnať kvalitu prekrásnych miestnych karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú obrovským magnetom pre cestovateľov z celého sveta. Nesmierne farebný svet podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a obzvlášť v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) sa zaraďuje k najnavštevovanejším potápačských lokalitám modrej planéty.

0