VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s American Airlines od 414 EUR

East Coast on Cozumel
Karibská atmosféra na ostrove Cozumel (foto: Ricraider/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Mexické súostrovie Cozumel máte príležitosť navštíviť vďaka ponuke charterových leteniek na krídlach American Airlines (a partnerov) z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel (na Mayskej riviére) k dispozícii za 414 EUR s odletom zo spomínanej rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. marca a návratom z mexického Cozumelu (CZM) dňa 19. marca 2019 (ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 414 EUR (06.03.-19.03.2019)
Pozn.: Cena s odbavenou batožinou

VIE-CZM
Viedeň, Rakúsko – Cozumel Island, Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Geniálny Yucatán

Zo skvelého karibského tropického ostrova Cozumel si istotne odskočte na fenomenálny polostrov Yucatán, kde určite nevynechajte úžasné Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či preslávené Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Legendárny Tulum ponúkne výnimočné archeologické pozoruhodnosti priamo na pobreží Karibiku, v relatívne veľkej blízkosti vskutku populárneho Cancúnu.

Pohodový mexický Karibik a fantastická Mayská riviéra

V obľúbenom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte šancu si vychutnať kvalitu nádherných karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú magnetom pre cestovateľov z celého sveta. Neskutočne farebný svet podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a obzvlášť v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) patrí k najnavštevovanejším potápačských lokalitám našej planéty.

0