VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s Aeroméxico od 482 EUR

Cozumel
Scenérie Riviera Maya v podobe karibského Isla Cozumel (foto: Michelle Maria/Pixabay/CC0)

S ponukou Aeroméxico (v spolupráci s partnerskými Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team) máte možnosť navštíviť (nielen) mexické súostrovie Cozumel (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére kúpite za 482 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 26.10.-16.12.2016, 25.12.2016-17.03.2017 a 04.04.-22.05.2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu januára 2017.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 14. januára s návratom z mexického ostrova Cozumel (CZM) dňa 27. januára 2017.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 482 EUR (14.01.-27.01.2017)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Fenomenálny Yucatán

Zo skvelého karibského tropického ostrova Cozumel si istotne odskočte na geniálny polostrov Yucatán, kde určite neobíďte úžasné Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či preslávené Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Legendárny Tulum ponúka výnimočné archeologické pozoruhodnosti priamo na pobreží Karibiku, v relatívne veľkej blízkosti vskutku populárneho Cancúnu.

Pohodový mexický Karibik a fantastický Mayská riviéra

V obľúbenom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte šancu si vychutnať kvalitu nádherných miestnych karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú neskutočným lákadlom pre cestovateľov z celého sveta. Neskutočne farebný svet v dych berúcich podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a práve v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) sa zaraďuje k jedným z najnavštevovanejších potápačských lokalít planéty.

0