VLetenky

Mexický ostrov Cozumel s Aeroméxico od 455 EUR

Cozumel
Karibská Riviera Maya – Playa Palancar na juhozápade Isla Cozumel (foto: f. ermert/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou Aeroméxico (v spolupráci s partnerskými Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team) možno navštíviť (nielen) mexické súostrovie Cozumel (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Riviera Maya sú v predaji za 455 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 26.10.-16.12.2016, 25.12.2016-17.03.2017 a 04.04.-22.05.2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) na prelome novembra/decembra 2016 a od začiatku januára do konca februára 2017.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isla Cozumel nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 24. novembra s návratom z mexického ostrova Cozumel (CZM) dňa 9. decembra 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Cozumel za 455 EUR (24.11.-09.12.2016)

Mayská Riviéra a Yucatánsky polostrov

Geniálny Yucatán

Z úžasného karibského tropického ostrova Cozumel si určite odskočte na fenomenálny polostrov Yucatán, kde istotne nevynechajte skvelé Palenque (mayské ruiny v štáte Chiapas) či legendárne Chichen Itza s pyramídou El Castillo. Preslávený Tulum núka mimoriadne archeologické špeciality priamo na pobreží Karibiku, v pomerne veľkej blízkosti vskutku obľúbeného Cancúnu.

Príjemný mexický Karibik a fascinujúca Mayská riviéra

V populárnom Cancúne alebo v susednej Playa del Carmen máte príležitosť si vychutnať kvalitu prekrásnych miestnych karibských pláží Mayskej riviéry, ktoré sú neskutočným magnetom pre cestovateľov z celej planéty. Nesmierne farebný svet v dych berúcich podmorských jaskyniach (tzv. “cenotách”) v celej oblasti (a práve v neveľkej vzdialenosti ostrova Cozumel) sa radí k jedným z najnavštevovanejších potápačských lokalít zemegule.

0